Program partnerski

Program partnerski – pozycjonowanie stron internetowych, kompleksowa reklama w internecie. Zapraszamy do współpracy w ramach programu partnerskiego wszystkie podmioty zainteresowane sprzedażą usług reklamowych w internecie, jednocześnie nie prowadzące takowych usług samodzielnie.

Oferujemy współpracę w oparciu o dwa modele:

  • Polecenie Napierwszym.pl. Partner poleca Naperwszym.pl swojemu kontrahentowi i od tego momentu my prowadzimy negocjacje z kontrahentem i świadczymy usługi na rzecz kontrahenta jako Agencja Interaktywna Napierwszym.pl. Partner w zamian otrzymuje comiesięczną prowizję w wysokości 15% – 20% wartości świadczonych usług na rzecz kontrahenta.
  • Podzlecenie usługi Napierwszym.pl. W tym modelu współpracy świadczymy usługi dla naszego Partnera w cenie 15% – 20% niższej niż wartość rynkowa usług, Partner zaś nalicza dowolną marżę i na tej podstawie fakturuje swojego klienta. W tym modelu rozliczenia nie kontaktujemy się z końcowym odbiorcą usług reklamowych. Comiesięczny raport z przeprowadzonych działań na rzecz kontrachenta przekazywany jest naszemu Partnerowi.

Program partnerskich kierujemy do webmasterów, agencji marketingowych, reklamowych, grafików, chcących oferować swoim klientom kompleksowe usługi reklamowe również w internecie. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy. Kontakt: Wojciech Łuczak, wluczak@napierwszym.pl, tel 502 684 881